Sve na jednom mjestu o autobusima, prevoznicima i linijama

Sve na jednom mjestu o autobusima, prevoznicima i linijama


Alexander Dennis, podružnica NFI Group Inc., jednog od vodećih svjetskih nezavisnih globalnih proizvođača autobusa, objavio je da je isporučio novi autobus Plaxton Panther kompaniji Abbey Coaches iz Glazgova.

Abbey Coaches upravlja flotom od oko 20 modernih autobusa, koje iznajmljuje u ime lokalne samouprave, preduzeća i privatnih klijenata. Većina vozila u floti su Plaxton vozila.

Charlie Miller, direktor maloprodaje u Alexander Dennis, dodao je: “Oduševljeni smo što možemo ponovo poslovati sa Christine i Graemeom, ne samo za novi Panther, već i za njihov prvi rabljeni Leopard od nas, koji ne samo da povećava kapacitet već je i Euro 6 – usklađen za zone niske emisije. Lojalnost Abbey Coachesa prema nama kao preduzeću je veoma cijenjena i nikada se ne uzima zdravo za gotovo. Bilo je zadovoljstvo ponovo imati posla s njima i podržati ih u kupovini.”